Tło

Odwiedź nasz salon we Wrocławiu. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Osprzęt elektroniczny SRAM Rival AXS

SRAM Rival AXS to najbardziej przystępna cenowo elektroniczna grupa szosowa amerykańskiego producenta. Wśród lekkich komponentów znajdziesz zarówno bezprzewodowe przerzutki, jak i łańcuch, klamkomanetki, hamulce, kasetę oraz mechanizm korbowy z pomiarem mocy. Łatwo zastąpisz też zużytą zębatkę czy kółka przerzutek nowym elementem. Rozejrzyj się i znajdź część do swojego roweru!

Wyczyść filtry
  • Grupa: RIVAL AXS
brak wyników
Od
Do
5,0

1 opinia

1 299  zł
Cena katalogowa: 1 349 zł
Dostawa GRATIS Raty 10 x 0%

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Dziesięciozębowa koronka kasety i precyzyjny system doboru przełożeń EXACT ACTUATION to z pewnością zalety drugiej grupy w szosowej SRAM. Rival eTap AXS to jednak seria jeszcze lepsza od swojej mechanicznej odpowiedniczki, ponieważ zapewnia bezprzewodową zmianę biegów. Działające na baterie przerzutki znajdziesz zarówno w podstawowej wersji, jak i w opcji XPLR (tylny model) czy Wide (przedni), a więc odmianach przeznaczonych do gravela.

SRAM eTap AXS Rival – bezprzewodowa grupa na szosę

Oprócz elektronicznej zmiany biegów grupa SRAM eTap Rival AXS ma do zaoferowania również rozwiązanie dla fanów szosowych hamulców tarczowych. Zestaw klamkomanetek z zaciskiem HRD jest połączony hydraulicznym przewodem, który pomaga uzyskać w klamce znakomite wyczucie okładzin, które zaciskają się na tarczy. Dźwignia hamulcowa została wykonana ze wzmocnionego długimi włóknami termoplastiku (LFRT), dzięki czemu jest lekka oraz wytrzymała – nic dziwnego, to materiał wykorzystywany także w przemyśle lotniczym.

Jest jednak więcej części pochodzących z omawianej grupy. Spośród komponentów SRAM eTap AXS Rival wybierzesz między innymi:

  • Przerzutki tylne (standard i XPLR);
  • Przerzutki przednie (standard i Wide);
  • Kółka przerzutki (standard i XPLR);
  • Klamkomanetkę z hamulcem HRD;
  • Mechanizm korbowy;
  • Pomiary mocy;
  • Zębatki do korby i kasety;
  • Łańcuch oraz samą spinkę.

Pomiary mocy SRAM Rival AXS

W rowerze możesz zamontować mechanizm korbowy z pomiarem mocy lub doposażyć korbę w ramię z miernikiem, a nawet – ulepszyć ramię o samo urządzenie pomiarowe. W każdym wypadku komponent SRAM AXS Rival zapewni precyzyjny pomiar, co stanowi zasługę urządzenia marki Quarq. Przed wyborem produktu warto upewnić się, czy model dedykowano napędom typu Wide czy standardowym.