Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Baterie i ładowarki AXS

Technologia AXS była prawdziwą rewolucją w branży rowerowej. System ten nadal pozostaje jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie. Do prawidłowego funkcjonowania i bezprzewodowej pracy, komponenty wymagają jednak osobnych źródeł zasilania. Na CentrumRowerowe.pl znajdziesz zarówno baterie SRAM AXS, jak i ładowarki, dzięki którym zadbasz o konieczny poziom mocy w swoich akumulatorach do komponentów z serii AXS.

brak wyników
Od
Do
219 ,99 zł
Cena katalogowa: 239 zł
Dostawa GRATIS

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę
5,0

1 opinia

249 ,99 zł
Cena katalogowa: 289 zł
Dostawa GRATIS

Nowość

538 ,99 zł
Cena katalogowa: 649 zł
Dostawa GRATIS

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej

Bezprzewodowe komponenty z serii SRAM AXS to bez wątpienia doskonały wybór zarówno dla kolarzy szosowych, jak i osób uprawiających MTB. Baterie AXS podłączone zarówno do przerzutek, jak i manetek gwarantują zasilanie zaimplementowanych w ich wnętrzach części elektronicznych, takich jak silniczki czy moduły bezprzewodowej łączności. Choć pojemność akumulatorów zapewnia długotrwałą pracę, to należy pamiętać o tym, aby regularnie sprawdzać stan naładowania i w razie potrzeby podłączyć je do prądu.

Bateria SRAM AXS – mała i lekka, ale o wielkich możliwościach

Ogniwa wykorzystywane w systemie SRAM, niezależnie od tego, czy są to wersje szosowe, np.: baterie SRAM eTap AXS, Rival AXS czy Force AXS lub przeznaczone do MTB, jak choćby GX AXS, oferują podobną wydajność. Zazwyczaj ich długość pracy na jednym ładowaniu wynosi od kilkunastu do ok. 20 godzin. Przez ten czas można pokonać naprawdę spory dystans, zwłaszcza poruszając się po równych, asfaltowych drogach.

Ładowarki do baterii AXS

Do ładowania baterii AXS konieczne są specjalne ładowarki. Do wyboru są tańsze wersje z miejscem na jedno ogniwo, jak i nieco droższe modele, oferujące aż cztery stanowiska na akumulatory, jak np. SRAM AXS Battery Base 4. Takie rozwiązanie sprawi, że bez problemu naładujesz wszystkie niezbędne do jazdy baterie np. przez noc, aby już z samego rana móc podłączyć je do poszczególnych elementów napędu i cieszyć się komfortową jazdą i bezproblemową pracą bezprzewodowych komponentów AXS.