Tło

Odwiedź nasz salon we Wrocławiu. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Osprzęt elektroniczny SRAM X01 AXS

SRAM X01 AXS to zaawansowana elektroniczna grupa do wyścigowego roweru MTB. Amerykański lider innowacji rowerowych przygotował nie tylko manetkę oraz przerzutki, ale także zestawy do elektronizacji napędów. Wybierając komponent z trzyliterowym logo, stawiasz na bezprzewodową, błyskawiczną zmianę biegów. Zwróć też uwagę na odporność przed wodą i pyłami – osprzęt sprawdzi się w mokrym terenie!

Wyczyść filtry
  • Grupa: X01 AXS
brak wyników
Od
Do

POLECAMY

Manetka SRAM AXS Eagle Trigger
859 ,99 zł
Cena katalogowa: 1 049 zł
Raty 10 x 0%
U Ciebie już jutro!
Dostępny również stacjonarnie Znajdziesz w naszych salonach: Wrocław (CH Aleja Bielany II), ul. Czekoladowa 20, 55-040 Bielany Wrocławskie Warszawa (CH Okęcie Park), Aleja Krakowska 61, 02-183 Warszawa

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

12-rzędowy napęd z bezprzewodową zmianą przełożeń to przewaga, której w terenie prawie nie sposób przebić. Zwłaszcza jeśli wraz z innowacją idzie wytrzymałość oferowana przez osprzęt SRAM X01. Eagle, eTap i AXS to najlepsze przykłady amerykańskich technologii, które pozwalają jeździć niezwykle skutecznie. Pierwsza z nich dostarcza szeroki zakres do napędów MTB, druga sygnuje szosowe osprzęty, a trzecia oznacza bezprzewodowe zmienianie przełożeń. Dzięki grupie SRAM X01 Eagle AXS zyskujesz także lepszy wygląd roweru – brak przewodu łączącego manetkę i przerzutkę to sposób na poprawioną estetykę hardtaila lub fulla.

Manetka i przerzutka SRAM X01 AXS

Za pomocą manetki AXS nie tylko zmienisz biegi, ale też ustawisz wysokość sztycy Reverb AXS. Komponent został wykonany przez SRAM w dwóch wersjach: podstawowej oraz Rocker. Różnica polega w rozmieszczeniu przycisków zrzucania i wrzucania biegów – w nowszej wersji (Rocker) wrócono do umiejscowienia dźwigienek znanego z tradycyjnych manetek SRAM.

Również przerzutki się różnią, ale tylko kolorystyką – barwy jednej z nich są w pełni stonowane, zaś drugi komponent zawiera mocny czerwony akcent. Warto też podkreślić, że przerzutka SRAM X01 Eagle AXS ma solidny aluminiowy wózek oraz sprzęgło, które zapobiega uszkodzeniu napędu na wybojach.

Upgrade do SRAM X01 Eagle – ulepsz osprzęt do AXS-a

Zastanawiasz się, jak ulepszyć swój napęd SRAM Eagle X01? AXS to technologia, którą można wprowadzić do osprzętu bez wymieniania każdego komponentu. Wystarczy Upgrade KIT SRAM X01 Eagle AXS, w którym znajdziesz przerzutkę, manetkę i ładowarkę. Zestaw jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych, podobnie jak w przypadku sprzedawanych osobno przerzutek. Warto dodać, że ładowanie przerzutki zabiera tylko godzinę, a zebrana przez ten czas energia starcza na aż 20 godzin jazdy.