Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Przerzutka przednia Shimano TOURNEY

Przerzutka przednia Shimano Tourney to jeden z komponentów należących do podstawowych grup osprzętu tego producenta. Łączy w sobie bardzo przystępną cenę i parametry pozwalające na komfortową jazdę rekreacyjną. Istnieją dwa podstawowe podziały wewnątrz klasy. Dostępne są wersje przerzutek przednich Tourney dedykowane do MTB oraz do kolarzówek. Modele dopasowane do potrzeb popularnych „górali” oznaczane są skrótami TZ/TX/TY. Wersje przeznaczone do rowerów szosowych na końcu nazwy mają dopisany kod A070.

Wyczyść filtry
  • Grupa: TOURNEY
Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
do
3,0

1 opinia

Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej
5,0

1 opinia

4,7

3 opinie

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Przerzutka przednia Shimano Tourney to jeden z tych elementów osprzętu, który bardzo montowany jest w rowerach dedykowanych do rekreacyjnej jazdy. Znajdziemy je w nieskomplikowanych modelach szosowych, trekkingowych czy MTB.

Przerzutka przednia Shimano Tourney TZ/TX/TY

Wygodna zmiana biegów podczas jazdy po drogach pokrytych nierównościami to niezwykle cenne udogodnienie. Przerzutki przednie Shimano Tourney z serii TZ, TX, TY dopasujesz do pojazdów wyposażonych w 2- lub 3-rzędowe korby z kasetami wyposażonymi w 6-8 blatów. W tym standardzie można obsługiwać napęd nie tylko standardowymi manetkami cynglowymi, ale także obrotowymi Revo Shift.

Przerzutka przednia Shimano Tourney A070

Model A070 sprawdzi się doskonale u początkujących kolarzy szosowych, którzy jeżdżą rekreacyjnie. Model współpracuje z prostymi, aczkolwiek wygodnymi, klamkomanetkami z tej samej serii. Podobny produkt – A073 stanowi natomiast dobrą propozycję dla osób jeżdżących na pojazdach miejskich lub trekkingowych.

Pamiętaj o szczegółach

Wybierając przerzutkę przednią Shimano Tourney musisz zwrócić uwagę na to, jaki standard obsługuje rower. Często wersje różnią się między sobą sposobem prowadzenia linki oraz mocowaniem.