Pomiar mocy RONDE Shimano Ultegra FC-R8000 Rechargeable

1 599  zł
Dostawa gratis
95,94 zł x 20 rat Oblicz ratę
7995 punktów Zbieraj punkty i kupuj taniej.
Każde 2500 punktów to 10 zł na kolejne zakupy. Dołącz do programu lojalnościowego!
 • Kolor: szary
 • Długość:

Wysyłka w 1 dzień

Ten produkt wyślemy w 1 dzień roboczy. Dostawa jest GRATIS.

Program
lojalnościowy
Zbieraj punkty i kupuj taniej.
2500 punktów to 10zł na kolejne zakupy.

Dostawa gratis

4,9 / 5

Nasza ocena na Opineo.pl Twoja opinia jest dla nas ważna. Dokładamy wszelkich starań, aby polepszać jakość usług w naszym sklepie.

Specyfikacja i opis

Informacje

 • Marka RONDE
 • Długość 172,5 mm
 • Ilość rzędów 2
 • Kolor szary
 • Materiał aluminium
 • Rodzaj pomiaru mechanizm korbowy
 • Typ zewnętrzne

Informacje handlowe

 • Kod produktu DD139531
 • Kod EAN 5903263671466

Aby trening był jak najbardziej wydajny, konieczne jest przeprowadzenie testów pozwalających na określenie indywidualnych progów mocy i indywidualnych progów tętna. Dzięki temu jesteśmy w stanie dużo efektywnej przepracowywać każdą jednostkę treningową co przekłada się na skrócenie czasu, w jakim rowerzysta buduje swoją szczytową formę. Pomiar mocy Shimano Ultegra FC-R8000 Rechargeable montuje się zamiast ramion mechanizmu korbowego, a całą instalacja przebiega sprawnie. Jest on kompatybilny z korbami Shimano Hollowtech II. Model wyposażono w technologię bezprzewodowej komunikacji ANT+ oraz Bluetooth dla precyzyjnego zbierania danych i zanalizowania swoich wyników. Jest on kompatybilny z wieloma urządzeniami, posiadającymi te same nośniki: Garmin, MIO, Polar, Sigma, Suunto, BRYTON, Magellan i wieloma innymi. Pomiar odbywa się z dokładnością +/- 2%. W celu uruchomienia Shimano Ultegra FC-R8000 Rechargeable wymagane jest użycie baterii CR2032, która zapewnia ponad 150 godzin pracy w trybie aktywnym 1 rok. Co ważne, rowerzysta może spokojnie jeździć nawet podczas niesprzyjającej pogody, ponieważ jak podaje producent klasa szczelności urządzenia wynosi IP 66.

Precyzyjna personalizacja treningu!

Pomiary mocy od firmy Ronde są przykładem na to, jak znaczący wpływ na nasze postępy treningowe może mieć wykorzystanie nowoczesnych technologii. Model Shimano Ultegra FC-R8000 Rechargeable jest gwarancją zebrania wartościowych danych, które pomogą nam w optymalnym rozplanowaniu i wykorzystaniu naszych sił podczas treningu. Daje to niesamowitą ilość wiedzy rowerzyście, który może jak najlepiej wykorzystać jednostkę treningową. System będzie podpowiadał, kiedy jedziemy za słabo (nie realizujesz założeń treningowych) lub za mocno (zwolnij). Daje to niesamowitą ilość wiedzy, a bieżący monitoring generowanej mocy pozwoli na równomierne rozłożenie sił.

Opinie

Ten produkt nie był jeszcze oceniany. Produkty w CentrumRowerowe.pl oceniają tylko nasi klienci po zakupie i przetestowaniu produktu.