Tło

Odwiedź nasz salon we Wrocławiu. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Pomiar mocy RONDE Shimano Ultegra FC-R8000 Rechargeable

1 499  zł

Wybrana przez Ciebie konfiguracja jest aktualnie niedostępna. Zmieniliśmy parametry podświetlone na niebiesko, sprawdź je przed zakupem.

Raty odroczone

Do września nie płacisz!


Oblicz ratę
Produkt dostępny tylko stacjonarnie. Zapraszamy do naszego salonu!
Ostatnia 1 szt.
Warszawa (CH Okęcie Park) Aleja Krakowska 61, 02-183 Warszawa

Dostępne: 1 szt.

  Kolor: szary
 • Długość:

Aby trening był jak najbardziej wydajny, konieczne jest przeprowadzenie testów pozwalających na określenie indywidualnych progów mocy i indywidualnych progów tętna. Dzięki temu jesteśmy w stanie dużo efektywnej przepracowywać każdą jednostkę treningową co przekłada się na skrócenie czasu, w jakim rowerzysta buduje swoją szczytową formę. Pomiar mocy Shimano Ultegra FC-R8000 Rechargeable montuje się zamiast ramion mechanizmu korbowego, a całą instalacja przebiega sprawnie. Jest on kompatybilny z korbami Shimano Hollowtech II

Model wyposażono w technologię bezprzewodowej komunikacji ANT+ oraz Bluetooth dla precyzyjnego zbierania danych i zanalizowania swoich wyników. Jest on kompatybilny z wieloma urządzeniami posiadającymi te same nośniki: Garmin, MIO, Polar, Sigma, Suunto, BRYTON, Magellan i wieloma innymi. Pomiar odbywa się z dokładnością +/- 2%. Wbudowany akumulator litowo-jonowy zapewnia ponad 150 godzin pracy w trybie aktywnym 1 rok. Kabel do ładowania baterii znajduje się w komplecie. Co ważne, rowerzysta może spokojnie jeździć nawet podczas niesprzyjającej pogody, ponieważ – jak podaje producent klasa szczelności urządzenia wynosi IP66.

Precyzyjna personalizacja treningu!

Pomiary mocy od firmy Ronde są przykładem na to, jak znaczący wpływ na nasze postępy treningowe może mieć wykorzystanie nowoczesnych technologii. Model Shimano Ultegra FC-R8000 Rechargeable jest gwarancją zebrania wartościowych danych, które pomogą nam w optymalnym rozplanowaniu i wykorzystaniu naszych sił podczas treningu. Daje to niesamowitą ilość wiedzy rowerzyście, który może jak najlepiej wykorzystać jednostkę treningową. System będzie podpowiadał, kiedy jedziemy za słabo (nie realizujesz założeń treningowych) lub za mocno (zwolnij). Daje to niesamowitą ilość wiedzy, a bieżący monitoring generowanej mocy pozwoli na równomierne rozłożenie sił.

Ramię jest kompatybilne z innymi modelami Shimano Hollowtech II (np. FC-4700, FC-5700, FC-5800, FC-6700, FC-6800, FC-7900, FC- R7000, FC- R8000, FC-9000 i wieloma innymi).

Specyfikacja

Informacje

 • Marka RONDE
 • Długość 172,5 mm
 • Kolor szary
 • Liczba rzędów 2
 • Materiał aluminium
 • Rodzaj pomiaru mechanizm korbowy
 • Typ mufy ramy zewnętrzne

Informacje handlowe

 • Kod produktu DD139531
 • Kod EAN 5903263671466

Opinie o modelu

 • Sławomir
  4,0

  Opinia potwierdzona zakupem Ta opinia jest wiarygodna, ponieważ została dodana przez klienta CentrumRowerowe.pl. Pochodzi bezpośrednio z ankiety wysyłanej e-mailem do osób, które zakupiły produkt w naszym sklepie.

  działa