Cena (zł)
-
Marka
Wzrost
Napęd
Kolor
Typ hamulca
Dodatkowe parametry
Rower KROSS Flex 2.0 2018

(0)

Kolor: biały-czarny-niebieski

1299.00 zł
Producent: KROSS

Kross Flex 2.0 został stworzony do poruszania się w zatłoczonym mieście. Po złożeniu łatwo można przewieźć go tramwajem lub zmieścić w bagażniku auta.

Ocena klientów:
id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD123498
biały-czarny-niebieski

W magazynie wysyłka w 24h

2 szt.
1299.00 zł

Rower KROSS Flex 3.0 2018

(0)

Bestseller
Darmowa
wysyłka

Kolor: grafitowy-granatowy

1599.00 zł
Producent: KROSS

Rama składana bez użycia narzędzi, małe koła i zwinna geometria tworzą z modelu Flex 3.0 idealny rower do poruszania się w zatłoczonym mieście.

Ocena klientów:
id kolor rozmiar/cecha dostępność ilość cena z VAT Porównywarka Przechowalnia
DD123499
grafitowy-granatowy
Rozmiar koła: 20"

W magazynie wysyłka w 24h

2 szt.
1599.00 zł

Firma z Pszasnysza to największa marka rowerowa w Polsce i jedna z największych w Europie. Produkuje rowery każdej klasy w szerokim przedziale cenowym, od rowerów przeznaczonych dla amatorów poprzez nowoczesne rowery wyczynowe. W kolekcji Krossa sporo miejsca zajmują również rowery turystyczne, miejskie i te dla dzieci. Dostępny jest również szereg akcesoriów (m.in. liczniki, oświetlenie, narzędzia) oraz kolekcja odzieży rowerowej.

Rower składany ma wiele zalet, które bez wątpienia przyczyniają się do jego funkcjonalności. Składaki jak sama nazwa wskazuje, składają się do pozycji kompaktowej, dzięki czemu można je przechowywać nawet w małym mieszkaniu. Ponadto niewielka gramatura złożonego roweru pozwala na transport w bagażniku samochodu osobowego. Rower składak jest wielofunkcyjny, świetnie się sprawdzi podczas przejazdów po mieście, jak i poza miejską aglomeracją. Obecnie składaki cechują się geometrią i budową, która przekłada się na wygodną, wyprostowaną pozycję podczas jazdy. Rowery składane mają wygodne siodełko, błotniki oraz bagażnik, który doskonale się sprawdzi podczas wyjazdów na zakupy. Obecnie rowery składane są bardzo estetyczne i zyskują coraz większe uznanie wśród klientów.

4.7 /5
95% klientów poleca ten sklep
19 511 opinii od 2009 roku