Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Płyny hamulcowe SHIMANO

Płyny hamulcowe Shimano to bardzo wydajne preparaty, które zapewnią Ci sprawne funkcjonowanie hydraulicznych hamulców tarczowych. Przełoży się to na efektywne hamowanie nawet przy gorszej pogodzie i niesprzyjających warunkach. Ich zastosowanie umożliwia prawidłową pracę zacisków, które z odpowiednią siłą będą wywierać nacisk na tarczę, prowadząc do zatrzymania się koła. Pamiętaj jednak, aby przy wymianie płynu odpowietrzyć cały układ! Szeroki wybór płynów Shimano dostępny jest na CentrumRowerowe.pl!

Wyczyść filtry
  • Marka: SHIMANO
Marka SHIMANO
Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
do
4,8

11 opinii

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej

Wypełnienie hydraulicznego układu hamulcowego w rowerze odpowiednim preparatem jest niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania. Za pomocą dźwigni jest on wtłaczany do tłoczków, które wypychają klocki zaciskające się na tarczach. W ten sposób powstaje tarcie, w wyniku którego prędkość jest wytracana, a koło się zatrzymuje. Planując wymianę płynu hamulcowego, pamiętaj, aby sprawdzić, który rodzaj dedykowany jest do Twoich hamulców.

Olej mineralny Shimano

W asortymencie marki Shimano znajdują się wydajne oleje mineralne wysokiej jakości. Przeznaczone są do układów tej samej marki. Charakteryzują się optymalną lepkością i w przeciwieństwie do preparatów DOT, w kontakcie z innymi komponentami nie mają na nie negatywnego wpływu. Płyn hamulcowy Shimano pozwoli na efektywną pracę całego układu nawet przy niesprzyjającej pogodzie i na wymagających nawierzchniach. Należy jednak pamiętać, że uzupełniając olej Shimano, trzeba dokładnie odpowietrzyć cały układ, aby zagwarantować jego efektywne funkcjonowanie.