Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Opony 26x1.95″

Opony rowerowe 26x1.95″ ze względu na swoją szerokość doskonale spisują się w jeździe miejsko-trekkingowej oraz w lekkim MTB. Ułatwią sprawne przemieszczanie się po uliczkach i poza nimi, zapewniając użytkownikowi dużą przyczepność w każdych warunkach. Oferują długą eksploatację bez obaw o szybkie wytarcie bieżnika. Wiele dostępnych opon rowerowych 26x1.95″ pochodzi od zaufanych producentów, co jest gwarancją najlepszych właściwości jezdnych.

Wyczyść filtry
  • Szerokość: 49 mm / 1.95"
Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
Do
53 ,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
53 ,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
53 ,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
53 ,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
54 ,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
4,9

22 opinie

155 ,99 zł
Cena katalogowa: 209 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Opona rowerowa 26x1.95″ będzie idealnym wyborem dla osób codziennie poruszających się po uliczkach miast oraz lubiących okazyjnie pojechać na wycieczkę. Efektywnie toczy się po asfaltowych nawierzchniach, ale zjechanie z nich i przejechanie po nieubitych traktach również nie stanowi problemów.

Opona rowerowa 26x1.95″ odporna na przebicia

Szukając ogumienia turystycznego, które dobrze sprawdzi się także na codzienne dojazdy, warto poszukiwać trwałych modeli, mających wkładkę antyprzebiciową. Takie zniosą trudną eksploatację i nie ulegną zniszczeniu podczas podjeżdżania na krawężniki, przejazdów po leśnych duktach czy ubitych trasach gruntowych. Dzięki temu mamy większy komfort jazdy, a jakakolwiek usterka opony rowerowej 26x1.95″ na trasie nie będzie powodem do niepokoju.

W zabezpieczenie przed przebiciem został wyposażony model od marki Schwalbe. Mowa o legendarnej Marathon Mondial Performance. Cieszy się ona uznaniem wielu rowerzystów, którzy do miejsko-trekkingowej jazdy stawiają właśnie na to ogumienie. Jej obecność na 26-calowych kołach zagwarantuje długie przebiegi, niskie opory toczenia, a także lepszą widoczność. Ten ostatni aspekt jest możliwy za sprawą odblaskowego paska bocznego widocznego po zmierzchu.

Warto też zwrócić uwagę na wygląd bieżnika. Na potrzeby rowerzystów traktujących rower miejsko-trekkingowy jako codzienny środek transportu i planujących okazjonalne wycieczki, powinien być on uniwersalny z licznymi rowkami bez agresywnej rzeźby.