Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Przerzutki Shimano ALIVIO

Przerzutka Shimano Alivio to jeden z częstszych wyborów zaangażowanych amatorów jazdy górskiej i trekkingowej, którzy wykorzystują rower do bardziej intensywnych aktywności niż sporadyczna rekreacja. Modele zapewniają wysoką jakość – płynną pracę i wysoką trwałość – za przystępną cenę. Komponenty mogą być sterowane zarówno za pomocą klasycznych manetek cynglowych, jak i klamkomanetek. Duży wybór przerzutek Alivio dedykowanych do napędów 2- lub 3-rzędowymi korbami znajdziesz na CentrumRowerowe.pl!

Wyczyść filtry
  • Grupa: ALIVIO
Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
Do

OKAZJE

4,8

12 opinii

104 ,99 zł
Cena katalogowa: 186 zł
Dostawa GRATIS
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

OKAZJE

4,9

12 opinii

139 ,99 zł
Cena katalogowa: 206 zł
Dostawa GRATIS
4,5

16 opinii

39 ,99 zł
-11% Najniższa cena: 44,99 zł
Dostawa GRATIS
5,0

1 opinia

109 ,99 zł
Cena katalogowa: 136 zł
Dostawa GRATIS

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej
Produkty z dostawą od 72 godzin
109 ,99 zł
Cena katalogowa: 135 zł
Dostawa GRATIS

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Przerzutki Shimano Alivio są częstym wyborem rekreacyjnych kolarzy, którzy poszukują komponentów sprawdzających się nie tylko podczas okazjonalnych wycieczek. Modele z tej grupy są nadal przystępne cenowo, a jednocześnie oferują wysoką wytrzymałość i płynną pracę. Pozwalają na podejmowanie się bardziej wymagających tras.

Cechy charakterystyczne przerzutek Alivio

Produkty z tej serii dostępne są w wersjach kompatybilnych z korbami 2- i 3-rzędowymi. Współpracują z 9-rzędowymi kasetami, dzięki czemu oferują szerokie zakresy przełożeń, umożliwiające dopasowanie biegu do aktualnych warunków drogowych. Na CentrumRowerowe.pl znajdziesz modele przednie i tylne oraz elementy zamienne, takie jak kółka przerzutki.

Przerzutki Alivio M3100

Grupa przerzutek Shimano Alivio M3100 należy do serii najnowszych produktów dedykowanych rekreacji. Została skonstruowana przy wykorzystaniu technologii Shadow RD, dzięki czemu posiada niski profil. Tego typu budowa ogranicza ryzyko uszkodzeń mechanicznych, zapewnia cichą pracę oraz poprawia płynność przełożeń.