Śruby i inne części do przerzutek

5,0

9 opinii

19 ,99 zł
Dostawa GRATIS

Nowość

159 ,99 zł
Dostawa GRATIS
2 135  zł
Dostawa GRATIS
2 135  zł
Dostawa GRATIS
2 320  zł
Dostawa GRATIS
2 670  zł
Dostawa GRATIS

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Produkty z dostawą od 72 godzin
3,7

3 opinie

99 ,99 zł
Dostawa GRATIS
5,0

3 opinie

38 ,99 zł
Dostawa GRATIS
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Przerzutki to podstawa niemal każdego roweru. Dobrej jakości napędy, oferujące nawet kilkanaście zróżnicowanych biegów zapewniają płynniejszą jazdę, pozwalają pokonać trudniejsze wzniesienie czy bezpiecznie zjechać z podwyższenia. Jednak przede wszystkim umożliwiają lepszą kontrolę nad obciążeniem w trakcie jazdy, odpowiednio wykorzystując pracę mięśni.

Przerzutki rowerowe – różna budowa jeden cel

Ich budowa bywa różna zależnie od producenta danego napędu lub nawet projektu samego roweru. Niezależnie jednak, czy nasz jednoślad wykorzystuje przerzutki przednie, tylne lub nawet oba te rozwiązania równocześnie, musimy zadbać o ich prawidłowe funkcjonowanie. Elementy napędu wraz z przebiegiem będą się stopniowo zużywać, wpływając na płynność i efektywność jazdy. Dlatego warto regularnie kontrolować ich stan, a w razie nieprawidłowości wymienić je lub poddać dodatkowej regulacji, szczególnie jeśli z roweru korzystamy tylko sezonowo po dłuższej przerwie.

Dobrej jakości części zamienne to większa trwałość napędu

W tym celu potrzebne będą dobrej jakości części zamienne i różne akcesoria, które uzupełnią zużyte elementy przerzutek, bez obniżania ich właściwości. To niezwykle istotne dla naszego bezpieczeństwa na trasie, ale także samej przyjemności z jazdy. Dlatego na Centrumrowerowe.pl znajdziesz liczne zamienniki w szerokim zakresie cen i rodzajów. Poza linkami, zębatkami czy wózkami do przerzutek, czasem potrzebne są także elementy mniej standardowe, takie jak prowadnice do łańcucha, śligi do linek czy adaptery. Wszystko to znajdziesz właśnie w tej kategorii.

Zadbaj o dobry stan swoich przerzutek w rowerze i ciesz się płynną jazdą w każdym terenie!