Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Przerzutki tylne Shimano ALIVIO

Jedną z grup komponentów często stosowaną w rekreacyjnych rowerach trekkingowych i górskich dobrej jakości jest Shimano Alivio. Przerzutka tylna współpracuje z 9-koronkową kasetą, dzięki czemu doskonale sprawdza się podczas jazdy po zróżnicowanych nawierzchniach. Najnowsze wersje osprzętu zostały wzbogacone o popularną wśród kolarzy technologię Shadow RD, która optymalizuje działanie produktu, a tym samym sprawia, że jazda jest przyjemniejsza. Na CentrumRowerowe.pl znajdziesz przerzutki tylne Alivio dopasowane do napędów 2x9 i 3x9.

Wyczyść filtry
  • Grupa: ALIVIO
Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
Do
Przerzutka tylna SHIMANO Alivio RD-M3100
4,8

14 opinii

103 ,99 zł
Cena katalogowa: 186 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
Dostępny również stacjonarnie Znajdziesz w naszych salonach: Warszawa (CH Okęcie Park), Aleja Krakowska 61, 02-183 Warszawa Wrocław (CH Aleja Bielany II), ul. Czekoladowa 20, 55-040 Bielany Wrocławskie
Przerzutka tylna SHIMANO Alivio RD-T4000
4,9

12 opinii

109 ,99 zł
Cena katalogowa: 216 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
Dostępny również stacjonarnie Znajdziesz w naszych salonach: Warszawa (CH Okęcie Park), Aleja Krakowska 61, 02-183 Warszawa Wrocław (CH Aleja Bielany II), ul. Czekoladowa 20, 55-040 Bielany Wrocławskie

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Przerzutki tylne Alivio cechują się dobrą jakością oraz relatywnie niską ceną. To komponenty stawiane oczko wyżej niż budżetowe grupy Acera i Altus, a jednocześnie stojące poniżej bardzo popularnych modeli Deore. Produkowane są z wykorzystaniem stali, plastiku i aluminium, dzięki czemu cechują się dobrą wytrzymałością.

Technologia Double Servo

Modele przerzutek tylnych Alivio, takie jak SHIMANO Alivio RD-T4000, zostały uzupełnione o mechanizm Double Servo. To rozwiązanie, które gwarantuje dokładną zmianę przełożeń, a co za tym idzie, gwarantują skuteczną pracę i przyjemną jazdę.

Przerzutka tylna Alivio z Shadow RD

Nowe wersje uzupełniono także o systemy znane z wyższych grup osprzętu, m.in. Deore. Takie przerzutki tylne, jak Alivio RD-M3100 czy RD-T4000 posiadają technologię Shadow RD. Ich konstrukcja została przebudowana w taki sposób, aby uzyskać szczupły, niski profil, dzięki czemu modele są bardziej odporne na uszkodzenia, co przekłada się na lepsze dostosowane do jazdy na wymagających nawierzchniach.