Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Korby ZEE

Korba Shimano ZEE zaprojektowana została specjalnie dla miłośników najcięższych dyscyplin MTB. Pasjonaci downhillu potrzebują niezawodnego i odpornego na uszkodzenia mechanizmu, który zagwarantuje im nienaganne działanie podczas agresywnych zjazdów w pełnym przeszkód oraz niebezpieczeństw terenie. Wybierając osprzęt z grupy ZEE, zyskasz pewność, że Twój napęd będzie dla Ciebie odpowiednim wsparciem na każdym szlaku. W asortymencie CentrumRowerowe.pl znajdziesz różne modele z tej serii w korzystnych cenach.

Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
do

POLECAMY

4,5

4 opinie

69 ,99 zł 69,99
-17% 84 zł
Dostawa GRATIS
Odbierz w Paczkomacie już w weekend!

POLECAMY

Wyprzedaż

4,8

13 opinii

459 ,99 zł 459,99
-41% 786 zł
Dostawa GRATIS
Odbierz w Paczkomacie już w weekend!

Wyprzedaż

489 ,99 zł 489,99
-40% 815 zł
Dostawa GRATIS
Odbierz w Paczkomacie już w weekend!

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Jeżeli zaczynasz przygodę z downhillem lub jeździsz już jakiś czas i planujesz wymienić swój osprzęt na inny, lepiej dostosowany do związanych z tą dyscypliną wymagań, to korba ZEE będzie odpowiednim wyborem. Ta grupa stworzona została specjalnie do wymagających dyscyplin zjazdowych. W procesie tworzenia projektanci zadbali o to, aby mechanizmy z tej serii były odporne na zniszczenia i wyróżniały się efektywną pracą. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane zarówno przy jeździe rekreacyjnej, jak i na profesjonalnych zawodach oraz eventach downhillowych.

Korby ZEE – stworzone do zjazdów

Korby z grupy Shimano Zee występują tylko w wersjach z jednym blatem. Pozwoliło to ograniczyć masę komponentu. Gwarantuje jednocześnie łatwiejszą obsługę oraz niezawodność. W dyscyplinach zjazdowych przełożenia z przodu nie są niezbędne i znacznie lepiej sprawdzają się tam konstrukcje z pojedynczą zębatką. W połączeniu z solidną, stalową osią oraz dwuczęściowymi ramionami daje to sztywną i mocną konstrukcję, będącą w stanie sprostać obciążeniom generowanym podczas uprawiania jazdy gravity.