Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Korby ZEE

Korba Shimano ZEE zaprojektowana została specjalnie dla miłośników najcięższych dyscyplin MTB. Pasjonaci downhillu potrzebują niezawodnego i odpornego na uszkodzenia mechanizmu, który zagwarantuje im nienaganne działanie podczas agresywnych zjazdów w pełnym przeszkód oraz niebezpieczeństw terenie. Wybierając osprzęt z grupy ZEE, zyskasz pewność, że Twój napęd będzie dla Ciebie odpowiednim wsparciem na każdym szlaku. W asortymencie CentrumRowerowe.pl znajdziesz różne modele z tej serii w korzystnych cenach.

Wyczyść filtry
  • Grupa: ZEE
Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
Do

POLECAMY

Zębatka rowerowa SHIMANO Zee FC-M640
4,7

6 opinii

73 ,99 zł
Cena katalogowa: 80 zł
U Ciebie w piątek!

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

POLECAMY

Mechanizm korbowy SHIMANO Zee FC-M640
4,8

18 opinii

579 ,99 zł
Cena katalogowa: 761 zł
U Ciebie w piątek!
Mechanizm korbowy SHIMANO Zee FC-M645
559 ,99 zł
Cena katalogowa: 776 zł
U Ciebie w piątek!

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej

Jeżeli zaczynasz przygodę z downhillem lub jeździsz już jakiś czas i planujesz wymienić swój osprzęt na inny, lepiej dostosowany do związanych z tą dyscypliną wymagań, to korba ZEE będzie odpowiednim wyborem. Ta grupa stworzona została specjalnie do wymagających dyscyplin zjazdowych. W procesie tworzenia projektanci zadbali o to, aby mechanizmy z tej serii były odporne na zniszczenia i wyróżniały się efektywną pracą. Mogą być z powodzeniem wykorzystywane zarówno przy jeździe rekreacyjnej, jak i na profesjonalnych zawodach oraz eventach downhillowych.

Korby ZEE – stworzone do zjazdów

Korby z grupy Shimano Zee występują tylko w wersjach z jednym blatem. Pozwoliło to ograniczyć masę komponentu. Gwarantuje jednocześnie łatwiejszą obsługę oraz niezawodność. W dyscyplinach zjazdowych przełożenia z przodu nie są niezbędne i znacznie lepiej sprawdzają się tam konstrukcje z pojedynczą zębatką. W połączeniu z solidną, stalową osią oraz dwuczęściowymi ramionami daje to sztywną i mocną konstrukcję, będącą w stanie sprostać obciążeniom generowanym podczas uprawiania jazdy gravity.