Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Jeździki trójkołowe

Jeździk trójkołowy to idealny pojazd dla 2-, 3- i 4-letnich dzieci, zarówno chłopców, jak i dziewczynek. Można go użytkować w pomieszczeniu, jak i na zewnątrz, ponieważ jego plastikowe koła pokryte są gumą, jak w modelach Puky. Nie generują dużego hałasu i zapewniają odpowiednią przyczepność. Wybierając jeździk 3-kołowy z oferty naszego sklepu masz gwarancję najwyższej jakości wykonania, a duży wybór opcji kolorystycznych pozwala na znalezienie pasującego modelu.

Wyczyść filtry
  • Liczba kółek: 3
Polecane marki
Od
do
269 ,99 zł 269,99
-15% 319 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
319 ,99 zł 319,99
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

Nowość

319 ,99 zł 319,99
-6% 339 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

Nowość

319 ,99 zł 319,99
-6% 339 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
319 ,99 zł 319,99
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej

Jeździk trójkołowy to lekki pojazd o dużej stabilności, który zmniejsza ryzyko wywrotki. Pomoże dziecku rozwinąć się ruchowo, wyrobić prawidłowe nawyki, by w przyszłości mogło ono naturalnie przejść na klasyczny rower z dwoma kółkami.

Jeździk i rowerek trójkołowy

Jeździk 3-kołowy może występować w dwóch wersjach. Najbardziej klasyczną jest chociażby model Puky Pukymoto. Dziecko, aby przemieścić się musi zasiąść na ergonomicznym siodełku i odpychać się nogami. W ten sposób ćwiczy również mięśnie. Nieco inną wersją jeździka trójkołowego jest kolejna propozycja od marki Puky. Ich Fitsch przy przednim kola ma zamontowane pedały, co bardziej przypomina jazdę na rowerze. Maluch oswaja się z nimi, uczy z nich korzystać, co także daje mu większe pole do manewrowania i samodzielnego przemieszczania się pod opieką dorosłego.

Solidny i stabilny jeździk trójkołowy

Jeździk 3-kołowy jest w pełni przystosowany do umiejętności maluchów. Dobrze radzą sobie na nim już 2-latkowie, ale też nieco starsze dzieci. Konstrukcje pojazdów są bezpieczne i solidne, by mały użytkownik mógł bez obaw rodziców spędzić każdą chwilę na miłej aktywności. Istotną zaletą jest ogranicznik skrętu kierownicy, który zapobiega niekontrolowanemu wywróceniu się dziecka. Producenci, tacy jak np. Puky pomyśleli także o komforcie małych posiadaczy jeździków trójkołowych. Wystarczy spojrzeć na wyprofilowane siodełka, czy antypoślizgowe chwyty z ogranicznikami na końcu.