Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Rowery Dirt Kellys

Po rowery Kellys dirt sięgną zwolennicy wykonywania różnorodnych trików, akrobacji i skoków, czyli Ci, którzy zamiast standardowej jazdy wolą poszaleć na torze lub w przestrzeni miejskiej. Specjalnie dla nich skonstruowano solidne, łatwe do manewrowania modele o odpowiedniej geometrii – idealne do wyskoków czy trików na trasach dirtowych czy schodach. Każdy rower dirt Kellys będzie doskonałym wyborem dla osób, które lubią ekstremalną jazdę i chcą szlifować swoje umiejętności.

Wyczyść filtry
  • Marka: KELLYS
Marka KELLYS
Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
Do
Rower Dirt/Street KELLYS Whip 10
5,0

3 opinie

2 999  zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!
Rower Dirt/Street KELLYS Whip 10
5,0

3 opinie

2 999  zł
Dostawa GRATIS
Dostępny tylko
stacjonarnie we Wrocławiu
Znajdziesz w naszych salonach: Wrocław (CH Aleja Bielany II), ul. Czekoladowa 20, 55-040 Bielany Wrocławskie Warszawa (CH Okęcie Park), Aleja Krakowska 61, 02-183 Warszawa
Rower Dirt/Street KELLYS Whip 30
3 299  zł
Dostawa GRATIS Raty 10 x 0%
Dostępny tylko
stacjonarnie w Warszawie
Znajdziesz w naszych salonach: Warszawa (CH Okęcie Park), Aleja Krakowska 61, 02-183 Warszawa Wrocław (CH Aleja Bielany II), ul. Czekoladowa 20, 55-040 Bielany Wrocławskie
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Lubisz wykonywać skoki i akrobacje? Do takich celów powstał rower dirt. Kellys jest jedną z marek, która obok modeli crossowych, elektrycznych, MTB czy dla najmłodszych oferuje właśnie je – w przystępnej cenie, z lekką konstrukcją, odpowiednim skokiem zawieszenia i mocnymi hamulcami.

Rower dirt Kellys dla zwolenników sportów grawitacyjnych

Rower dirt jest często wykorzystywany do jazdy na pump trackach, dirt jumpach, czy ulicznych akrobacji w środowisku miejskim. Jego konstrukcja różni się od tradycyjnych rowerów górskich, a wyglądem przypomina BMX – ma mocną ramę, hamulce, amortyzowany widelec. Taka solidna konstrukcja umożliwia wykonywanie różnorodnych akrobacji i skoków na rowerze. Dirt Kellys pozwala na rozwijanie umiejętności oraz doskonalenie techniki jazdy.

Kellys – dirt dla każdego

Markę Kellys uznaje się za jednego z producentów oferujących przystępne cenowo rowery – nie inaczej jest w przypadku tych przeznaczonych do dirtu. Można je kupić za niewiele ponad 3000 zł, co stanowi świetną ofertę zarówno dla początkujących, jak i średniozaawansowanych riderów. Whip 10 to podstawowy rower dirt Kellys, a jego unowocześnioną wersją jest Whip 30 – oba kosztują w granicach wspomnianej kwoty. Co je wyróżnia? Mocna rama i solidne komponenty. Dzięki swojej specjalistycznej konstrukcji, modele z rodziny Whip oferują dużo możliwości nie tylko na specjalnie przygotowanych trasach dirtowych, ale też w przestrzeni miejskiej.