Tło

1.04 otwieramy sklep w Warszawie. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

5,0/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Różowe rowery dziecięce

Rower dziecięcy różowy to idealny wybór dla osób, które chcą zaszczepić w swoich dzieciach miłość do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Taka kolorystyka stosowana jest głównie w modelach dla dziewczynek i świetnie pasuje do ubrań w podobnych lub kontrastujących barwach. Dostępny jest szeroki zakres produktów o różnej charakterystyce i przeznaczeniu – niektóre dedykowane są najmłodszym, inne sprawdzą się w lasach, coś odpowiedniego znajdą również osoby, których pociechy poruszają się głównie po mieście. Duży wybór rowerków od popularnych producentów pozwoli Ci wybrać taki, który z pewnością spodoba się małej rowerzystce.

Wyczyść filtry
  • Kolor: różowy
Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
do

POLECAMY

5,0

1 opinia

1 109  zł 1109,00
Raty 10 x 0% Dostawa GRATIS

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

POLECAMY

5,0

1 opinia

1 379  zł 1379,00
Raty 10 x 0% Dostawa GRATIS
5,0

4 opinie

1 299  zł 1299,00
Dostawa GRATIS
5,0

1 opinia

1 349  zł 1349,00
Dostawa GRATIS
2 129  zł 2129,00
Dostawa GRATIS

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Rowerek dziecięcy różowy najczęściej dedykowany jest dziewczynkom. Doskonale pasuje do ich ubrań oraz dodatków, jest elegancki i przyciąga wzrok, co sprawia, że z pewnością doceni go nie tylko właścicielka, ale również jej koleżanki. Producenci dbają, aby stosować rozwiązania ułatwiające użytkowanie, takie jak np. obniżona rura górna.

Rowerek różowy dla dziewczynki to doskonały pomysł na prezent. Posłuży jej przez dłuższy czas i zagwarantuje wiele godzin wspaniałej zabawy. Może też obudzić w niej miłość do kolarstwa, a sam sport pozytywnie wpływa na zdrowie i rozwój ruchowy dziecka. Zapewni także wiele wspaniałych wspomnień z rodzinnych, weekendowych wycieczek oraz przejażdżek z przyjaciółmi.

Różowy rowerek dla dziewczynki – jaki model wybrać?

Jeżeli nasza pociecha lubi sport i dynamiczną jazdę nie tylko w mieście, ale także poza asfaltowymi ścieżkami, to dobrym wyborem będzie model górski, taki jak Amulet Fun 20, Romet Jolene 20, a dla nieco starszych dziewczynek Jolene 24. Dzięki przerzutkom pozwoli on na łatwiejsze pokonywanie trudnych fragmentów trasy i wzniesień.

Dziewczęta, które ponad wszystko stawiają na elegancję i wykazują duże wyczucie stylu, a przy tym preferują głównie poruszanie się po mieście, docenią modele miejskie, np. typu cruiser jak choćby Embassy Bon Bon. Pozwalają one na jazdę w nieobciążającej kręgosłupa, wyprostowanej pozycji zapewniając wysoki komfort.

Dla dziewczynek niemających wcześniej do czynienia z rowerami odpowiednie będą wersje na czterech kółkach. Dla najmłodszych polecamy mniejsze konstrukcje, np. Lecce Girl, a dla starszych z nieco większymi kołami – Tabou Mini Lite 16 czy Mini Lite 18.