Tło

Odwiedź nasz salon we Wrocławiu. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Lekkie rowery 16 cali

Lekkie rowery z kołami 16-cali świetnie sprawdzą się u dzieci w wieku od ok. 4 lat. Ich ramy zazwyczaj wykonane są z aluminium, co w połączeniu z odpowiednim kształtem rur pozwala osiągać niskie masy. Można wybierać spośród standardowych wersji, jak i modeli wyposażonych w dwa dodatkowe kółka z tyłu. Rolą tych ostatnich jest zapewnienie odpowiedniej stabilizacji pociechom, które nie są jeszcze w stanie utrzymać równowagi podczas jazdy. Ułatwi im to naukę kierowania i pedałowania. Dostępne są różne warianty kolorystyczne odpowiednie zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek.

5,0

4 opinie

1 999  zł
Dostawa GRATIS Raty 10 x 0%
5,0

5 opinii

1 999  zł
Dostawa GRATIS Raty 10 x 0%
5,0

1 opinia

1 799  zł
Dostawa GRATIS
5,0

1 opinia

1 799  zł
Dostawa GRATIS

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Lekki rowerek dziecięcy 16-calowy to doskonały wybór dla rodziców, którzy chcą, aby ich dzieci aktywnie spędzały czas na świeżym powietrzu. Dzięki niewielkiej masie będzie łatwy w użytkowaniu, a jego przenoszenie nie sprawi większych problemów.

Ważny jest również rozmiar kół. 16 cali to wielkość, która sprawi, że dziecko poczuje się na rowerku komfortowo, a wsiadanie i zsiadanie nie będą sprawiały mu problemów. To znacznie ułatwi przesiadkę z mniejszego modelu lub naukę jazdy, jeżeli ten będzie pierwszym rowerkiem Twojej pociechy.

Dla dzieci, które nie potrafią jeszcze jeździć, dostępne są wersje z czterema kółkami. Umożliwiają one utrzymanie stabilnej pozycji i pozwalają na wspaniałą, bezpieczną zabawę.

Rower 16 cali – aluminiowy i lekki

Wykorzystywane do produkcji ram aluminium charakteryzuje się dużą wytrzymałością, a dodatkowo niewiele waży. Jest również odporne na korozję. Dzięki temu dobrze zniesie intensywne użytkowanie, jakiemu zazwyczaj dzieci poddają swoje jednoślady. Dodatkowy atut stanowi zabieg cieniowania, któremu producenci często poddają rury. Nie tylko zyskują one atrakcyjnego kształtu, ale także stają się lżejsze.