Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Klucze do korb i pedałów Shimano

Montaż i demontaż tarcz mechanizmu korbowego nie może odbyć się bez użycia klucza do korby. Shimano jest jednym z czołowych producentów, który swoim logotypem oprócz poszczególnych elementów napędu sygnuje także wybrane narzędzia. Wśród nich jest właśnie klucz do mechanizmu korbowego, czy do pedałów. Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości wykonania i trwałości tych produktów, wybierz odpowiedni model spośród asortymentu japońskiej marki.

Wyczyść filtry
  • Marka: SHIMANO
Marka SHIMANO
brak wyników
Od
Do
4,8

44 opinie

4,5

43 opinie

Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę
Produkty z dostawą od 72 godzin

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej
5,0

3 opinie

29 ,99 zł
Dostawa GRATIS
5,0

2 opinie

89 ,99 zł
Cena katalogowa: 103 zł
Dostawa GRATIS
347 ,99 zł
Cena katalogowa: 348 zł
Dostawa GRATIS

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Każdemu kolarzowi w jego przydomowym warsztacie przydadzą się podstawowe narzędzia rowerowe. Podczas rutynowego serwisowania wiele uwagi poświęca się napędowi, co pozwala zadbać o jego nienaganną pracę. Nieuniknione, że trzeba będzie cos wymienić, dokręcić w obrębie mechanizmu korbowego czy pedałów, stąd konieczność posiadania odpowiednich kluczy. Wówczas warto skorzystać z asortymentu zaufanej marki jaką jest Shimano.

Klucz do korby Shimano – niezbędnik, który musisz mieć

Poszukujesz odpowiedniego narzędzia, aby zdemontować lub założyć tarcze mechanizmu korbowego? Shimano przychodzi z pomocą. Producent ma w swojej ofercie dedykowany to tych czynności klucz, dzięki któremu sprawnie przejdziesz do kolejnych kroków. Mowa o modelu TL-FC21 z dwoma końcówkami, wykonanego z wytrzymałej stali.

Wybierz klucz do pedałów Shimano

Bez właściwego klucza regulacja luzów łożysk jak również demontaż osi w pedałach nie mogą zostać prawidłowo wykonane. Shimano jako jeden z największych na świecie producentów komponentów ma takowy w swojej ofercie – wiele wersji wykonanych z najwyższą starannością i usprawniające bezproblemowe użytkowanie. Przydadzą się nie tylko w profesjonalnym, ale też amatorskim warsztacie.