Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Klucze do sterów

Klucz do sterów powinien być solidny i poręczny. Takie narzędzie wybierzesz spośród propozycji sprawdzonych producentów na CentrumRowerowe.pl. Dzięki niemu wykonasz drobne czynności serwisowe przy kierownicy i przygotujesz rower do bezpiecznej trasy. Sprawdź dostępne modele, które wyróżniają się wysoką jakością i wytrzymałością.

brak wyników
Od
Do
5,0

5 opinii

Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej
4,9

26 opinii

4,7

14 opinii

52 ,99 zł
Cena katalogowa: 65 zł
Dostawa GRATIS
Tylko stacjonarnie
4,9

6 opinii

69 ,99 zł
Cena katalogowa: 99,90 zł
Dostawa GRATIS
5,0

1 opinia

97 ,99 zł
Cena katalogowa: 139 zł
Dostawa GRATIS
5,0

1 opinia

169 ,99 zł
Cena katalogowa: 225 zł
Dostawa GRATIS

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej
Produkty z dostawą od 72 godzin

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
5,0

5 opinii

Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Podczas jazdy na rowerze w naturalny sposób dochodzi do drobnych usterek albo potrzeby wymiany zużytych części. W tej kategorii znajdziesz standardowy klucz do sterów, który przydaje się każdemu kolarzowi. Sprawdź więcej informacji na ten temat!

Klucz do sterów – przydatny podczas konserwacji roweru

Lubisz samodzielnie serwisować swój rower? Odpowiednie wyposażenie to podstawa! Dobrej jakości klucz do sterów to bardzo wytrzymałe narzędzie o płaskiej konstrukcji. Nadaje się do odkręcania nawet długo nieserwisowanych podzespołów.

Na CentrumRowerowe.pl znajdziesz przyrządy, które pochodzą od sprawdzonych producentów. Zapewniają prostą i komfortową obsługę. Narzędzie możesz pewnie trzymać w dłoni, co ułatwia odkręcenie nawet „zapieczonych” elementów. Dzięki niemu poluzowanie nakrętek i ustawienie ich w odpowiednim miejscu będzie dużo prostsze. Wysoka jakość przekłada się też na precyzyjne dopasowanie do komponentów. To zasługa m.in. laserowo wyciętej konstrukcji. Kompaktowe rozmiary i ergonomiczny kształt pozwalają na schowanie przyrządu w skrzynce lub powieszenie go na ścianie obok innych narzędzi.

Solidne narzędzie do serwisowania sterów

Klucz do sterów rowerowych powinien być wykonany z jak najlepszych materiałów, najlepiej stali, jak Bike Hand YC-153 lub Park Tool HCW-15. Dzięki temu nie będzie ulegał korozji ani uszkodzeniom mechanicznym. Taka wytrzymałość sprawdzi się przez wiele długich lat. Zobacz dostępne modele na CentrumRowerowe.pl!