Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Kasety rowerowe Deore

Kasety Deore, podobnie jak cała grupa części, są bardzo często wybierane przez fanów MTB oraz rowerów trekkingowych. W zależności od wyboru modelu i stopniowania zębatek są przeznaczone do napędów z jedną lub z dwoma tarczami z przodu. Możemy się zdecydować na wersję 10-,11- lub 12-rzędową. Bardzo atrakcyjny stosunek ceny do jakości wykonania oraz stosunkowo niska masa powodują, że jest to świetny wybór zarówno dla amatorów, jak i dla średnio zaawansowanych zawodników.

Wyczyść filtry
  • Grupa: DEORE
Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
Do

OKAZJE

4,9

12 opinii

289 ,99 zł
Cena katalogowa: 491 zł
Dostawa GRATIS
4,9

36 opinii

149 ,99 zł
Cena katalogowa: 224 zł
Dostawa GRATIS

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
4,9

46 opinii

179 ,99 zł
Cena katalogowa: 324 zł
Dostawa GRATIS
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Przy projektowaniu kaset Deore, marka Shimano skupiła się prpzede wszystkim się na stworzeniu niedrogich komponentów, które jednocześnie zachowają bardzo dużą wytrzymałość. Dodając do tego technologie zaczerpnięte z wyższych grup, zarówno MTB, jak i szosowych, dostaliśmy bardzo uniwersalne elementy napędu. Dzięki 10 lub 11 rzędom zębatek mamy możliwość precyzyjnego ustawienia przełożeń, bez względu na teren, w którym się poruszamy. Niewielka różnica liczby zębów pomiędzy kolejnymi koronkami jest szczególnie przydatna, kiedy atakujemy mocniejsze podjazdy oraz pomaga w lepszej kontroli kadencji.

Kasety Shimano Deore - płynne zmiany przełożeń

Kasety Shimano Deore powstały w technologii Hyperglide. Po pierwsze uniemożliwia to łańcuchowi przypadkową zmianę przełożenia poprzez odpowiednio opracowany kształt zębów. Druga cecha tej technologii to specjalnie zaprojektowane prowadnice, które sprawiają, że zmiana biegu jest szybsza i bardziej precyzyjna.

Wykorzystanie stali i aluminium zapewnia wysoką trwałość wszystkich elementów dowolnego modelu kaset Deore bez względu na to, w jak trudnych warunkach będziemy je użytkować. W celu maksymalnego zmniejszenia masy, zębatki mają nawiercone otwory w sposób, który nie wpływa negatywnie na ich wytrzymałość.