Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Kasety rowerowe Deore

Kasety Deore, podobnie jak cała grupa części, są bardzo często wybierane przez fanów MTB oraz rowerów trekkingowych. W zależności od wyboru modelu i stopniowania zębatek są przeznaczone do napędów z jedną lub z dwoma tarczami z przodu. Możemy się zdecydować na wersję 10-,11- lub 12-rzędową. Bardzo atrakcyjny stosunek ceny do jakości wykonania oraz stosunkowo niska masa powodują, że jest to świetny wybór zarówno dla amatorów, jak i dla średnio zaawansowanych zawodników.

Wyczyść filtry
  • Grupa: DEORE
Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
Do

Superoferta

Kaseta SHIMANO Deore CS-M4100
4,9

64 opinie

139 ,99 zł
-13% Najniższa cena: 159,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie we wtorek!
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Superoferta

Kaseta SHIMANO Deore CS-M5100
4,9

19 opinii

199 ,99 zł
-13% Najniższa cena: 229,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie we wtorek!
Dostępny również stacjonarnie Znajdziesz w naszych salonach: Warszawa (CH Okęcie Park), Aleja Krakowska 61, 02-183 Warszawa Wrocław (CH Aleja Bielany II), ul. Czekoladowa 20, 55-040 Bielany Wrocławskie
Kaseta SHIMANO Deore CS-HG50 Kaseta SHIMANO Deore CS-HG50
4,9

44 opinie

139 ,99 zł
-26% Najniższa cena: 189,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie we wtorek!

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Przy projektowaniu kaset Deore, marka Shimano skupiła się prpzede wszystkim się na stworzeniu niedrogich komponentów, które jednocześnie zachowają bardzo dużą wytrzymałość. Dodając do tego technologie zaczerpnięte z wyższych grup, zarówno MTB, jak i szosowych, dostaliśmy bardzo uniwersalne elementy napędu. Dzięki 10 lub 11 rzędom zębatek mamy możliwość precyzyjnego ustawienia przełożeń, bez względu na teren, w którym się poruszamy. Niewielka różnica liczby zębów pomiędzy kolejnymi koronkami jest szczególnie przydatna, kiedy atakujemy mocniejsze podjazdy oraz pomaga w lepszej kontroli kadencji.

Kasety Shimano Deore - płynne zmiany przełożeń

Kasety Shimano Deore powstały w technologii Hyperglide. Po pierwsze uniemożliwia to łańcuchowi przypadkową zmianę przełożenia poprzez odpowiednio opracowany kształt zębów. Druga cecha tej technologii to specjalnie zaprojektowane prowadnice, które sprawiają, że zmiana biegu jest szybsza i bardziej precyzyjna.

Wykorzystanie stali i aluminium zapewnia wysoką trwałość wszystkich elementów dowolnego modelu kaset Deore bez względu na to, w jak trudnych warunkach będziemy je użytkować. W celu maksymalnego zmniejszenia masy, zębatki mają nawiercone otwory w sposób, który nie wpływa negatywnie na ich wytrzymałość.