Tło

Odwiedź nasz salon we Wrocławiu. Dowiedz się więcej

Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Kasety rowerowe Claris

Dla osób, które szukają ekonomicznych rozwiązań, kasety Claris będą bardzo dobrym wyborem. Przeznaczone są do rowerów szosowych, w których posiadamy napęd przystosowany pod układ 8-rzędowy. Solidna stalowa konstrukcja zapewnia trwałość i sztywność wszystkich elementów. Wpływa to pozytywnie na pracę łańcucha, a co za tym idzie, na komfort użytkowania. Kasety Shimano Claris zostały stworzone w technologii Hyperglide, które zapewniają płynniejszą i szybszą zmianę przełożeń.

Wyczyść filtry
  • Grupa: CLARIS
Polecane marki
Pozostałe marki
brak wyników
Od
Do
4,7

19 opinii

79 ,99 zł
Cena katalogowa: 96 zł
Dostawa GRATIS

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Jeśli dopiero zaczynamy swoją przygodę z kolarstwem szosowym lub jeździmy okazjonalnie, kasety Shimano Claris z pewnością spełnią nasze oczekiwania. 8 rzędów odpowiednio dobranych zębatek pozwoli zarówno na osiąganie dobrych wyników w jeździe na czas, jak i komfortową jazdę podczas zwykłych turystycznych przejażdżek.

Kasety Shimano Claris – wytrzymałe materiały, niska cena

Dobre połączenie atrakcyjnej ceny oraz wysokiej jakości wykonania powoduje, że nie musimy inwestować dużych kwot, aby cieszyć się bezawaryjną jazdą. Zębatki zostały wykonane ze stali Cr-Mo, która jest szeroko stosowana w częściach rowerowych. Jej głównymi zaletami są wyższa wytrzymałość na rozciąganie oraz zwiększona sztywność. Dzięki temu elementy z niej wykonane mogą być cieńsze, a co za tym idzie lżejsze niż zrobione ze zwykłej stali węglowej.

Technologia Hyperglide, wykorzystana w produkcji zębatek, sprawia, że łańcuch płynniej i szybciej przechodzi pomiędzy kolejnymi koronkami podczas operowania manetką. Wynika to z odpowiedniego profilu zębów oraz stworzenia właściwie ustawionych ramp prowadzących łańcuch. Kasety Claris przystosowane są do pracy z łańcuchami na 6/7/8 rzędów.