Program
lojalnościowy

4,9/5 Nasza ocena
na Opineo

Punkty odbioru rowerów

Dostawa gratis w 24h

Dętki rowerowe 8-14 cali

Rowerki dziecięce wyposażone w pompowane opony cieszą się niesłabnącą popularnością. Dotyczy to zarówno niewielkich modeli biegowych, jak i pojazdów wyposażonych w pedały. W CentrumRowerowe.pl znajdziesz nie tylko najczęściej wybierane dętki 12 cali, a także inne popularne rozmiary dostosowane do opon z wentylami typu samochodowego lub presta.

Polecane marki
Od
Do
19 ,99 zł
-13% Najniższa cena: 22,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę
5,0

1 opinia

27 ,99 zł
Dostawa GRATIS
U Ciebie już jutro!

Odbiór
w punkcie

Dowiedz się więcej

Darmowa
dostawa

Dowiedz się więcej
Produkty z dostawą od 72 godzin
5,0

1 opinia

28 ,99 zł
Dostawa GRATIS
Zakupy na raty Santander

Zakupy na raty
nawet w 15 minut

Dowiedz się więcej

Oświetlenie rowerowe

Logo Eyen

Niskie ceny
i świetna jakość

Zobacz ofertę

Aktywne dzieci chętnie sięgają po rowerki. Możliwość poruszania się z większą prędkością, chęć rywalizacji i poznawanie nowych miejsc, skłaniają je do nauki jazdy. Pojazdy dedykowane maluchom są mało skomplikowane, a jednym z głównych komponentów poddawanemu serwisowi są dętki.

Dętki do roweru 8 i 10 cali

Rowerki dziecięce wyposażone w koła o wielkości 8 lub 10 cali przeznaczone są dla najmłodszych cyklistów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę podczas z jazdą na biegówkach. Część z tych modeli posiada pompowane opony, dzięki czemu gwarantują maluchowi odpowiednią amortyzację. Dętki Continental Compact 8 i 10 są do nich dobrym wyborem.

Dętka do roweru 12 cali

Rowerki wyposażone w kołach o wielkości 12” bywają wybierane, jako pierwsze modele z pedałami i dodatkowymi kółeczkami. Zdarza się, że żywiołowe maluchy najadą na ostro zakończony kamień lub patyk i konieczna jest wymiana dętki 12 cali. Korzystnym wyborem będzie wówczas SCHWALBE Standard 12.

Dętka do roweru 14 cali

Jeżeli w dziecięcym rowerze z 14-calowymi kołami konieczna jest wymiana dętki, warto wybrać model cechujący się wysoką wytrzymałością i szczelnością. Jedną z lepszych propozycji będzie CONTINENTAL Compact 14.